Jaro 2024, 5.D
Datum, čas Út 7.5.2024, 20:45
Hřiště P3

Góly Kovařík 2×, Macháček 2×

Chyběl Appy v bráně, sestava opět značně improvizovaná a po deštivém dni nás v 7. kole čekal druhý tým tabulky - liberečtí FK Chlapi. Víc by snad ani nebylo potřeba psát… Nicméně po dlouhé době si přijel zahrát zotavený Jarda, a tak se dalo tušit, že aspoň pár gólů urveme.

Drželi jsme se statečně celých 12 minut. Pak Pepa v bráně nedosáhl na dobře mířenou ránu po zemi k tyči a Chlapi šli do vedení. Hned minutu na to ale Jarda po Honzově dlouhém autu a důrazu ve vápně dokázal hlavou odpovědět. Jenže radost z vyrovnání netrvala dlouho. Přišla smolně tečovaná střela a naše síť se rozvlnila podruhé. Zbytek poločasu jsme se marně potýkali se soupeřovým rychlým napadáním, narážečkami a sprinty, které nám nedaly ani chvilku vydechnout. Když přišel třetí gól do šatny, už bylo o vývoji zápasu víceméně jasno.

O půli jsme vystřídali brankáře a hned ve 32. a 33. minutě přišly další rány. Před některými trefami zbývalo jen smeknout. Zatímco Vrba dokonal hattrick, dostávali jsme se postupně do náznaků hry a byli jsme odhodlání dohrát se ctí. Trefil se Mára a podruhé i Jarda, a hned nám bylo o něco veseleji. Chlapi však stále měli sil na rozdávání. S blížícím se závěrem jejich tlak neuvadal a přidali ještě dvě branky. Na konečných 4:8 jsme završili pět minut před koncem, když Radek v obraně zachytil kličku, posunul míč na Máru a ten krásnou ranou zprava vymetl šibenici.